Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Bohatý táta, bohatý syn

1. 12. 2009
16 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejméně oblíbený příspěvek

Matka příroda a bankovní konto toho asi mají společného víc, než se na první pohled zdá. Ještěže pro nás, nevyvolené, existují kontokorenty! :).Btw. Dneska jsem k tématu objevil skvělý citát: "Co musí v životě udělat muž? Zasadit strom, postavit dům a zplodit syna. Co musí v životě udělat žena? Zalévat strom, uklízet dům a starat se o ty dva pitomce.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
-2
+

Diskuze

A na to je taky nějaká studie? :-) Nebo je to, Honzo, od vás čistá dedukce vycházející z toho článku?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nedávno mě v kanceláři pan Dalibor Čerych pobavil hláškou údajně z úst Horníčkových: "manželský trojúhelník může fungovat, ale pouze za předpokladu, že je jeden z úhlů tupý" :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Podle mě jsi nečetla pozorně. Přisuzuješ alfa samcům všechny klady, ale opomíjíš přirozené negativní stránky jejich osobnosti, např. agresivitu nebo nižší míru sebereflexe.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

A to ste s Vlnasem ze začátku oba působili tak chytře a příjemně... holt člověk asi nemůže chtít všechno od úspěchu a pohlednosti a věrnosti až k životní moudrosti a skromnosti :-)

Nahlásit

-
0
+

Nevěrné ženy jsou tak trochu chlapi.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Teď mi dochází, že by si stejný obdiv pro pokoření přírody zasloužily nevěrné ženy.

Nahlásit

-
0
+

Sprosťáku. Neprovokuj a nech to na třetí straně :-)Citát je výstižný. Věřím že přispěje k hlubšímu vhledu do situace u křehčího pohlaví a že se vhled jednou projeví na stavu společnosti.

Nahlásit

-
0
+

Myslela si "náznak", nebo "na znak" od té třetí strany :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Matka příroda a bankovní konto toho asi mají společného víc, než se na první pohled zdá. Ještěže pro nás, nevyvolené, existují kontokorenty! :).Btw. Dneska jsem k tématu objevil skvělý citát: "Co musí v životě udělat muž? Zasadit strom, postavit dům a zplodit syna. Co musí v životě udělat žena? Zalévat strom, uklízet dům a starat se o ty dva pitomce.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-2
+

To bych se zvencla, ono je obcas potreba naznak od treti strany :-D

Nahlásit

-
0
+

To je fakt, měl jsem pod to podepsat Vlnase :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Honzo, jakozto empaticke zene orentovane na skryte komunikacni obsahy mi z clanku jasne zazniva jedno: vyzva k neskonalemu obdivu ke tve osobe!... a ke vsem ostatnim pohlednym uspesnym a zodpovednym chlapum manzelum partnerum... strasne vychloubani :-)

Nahlásit

-
0
+

Jak jste na Vaší teorii přišel? Připadá mi stejně nepravděpodobná jako teorie, která říká že pohlaví potomka určuje poloha ve které se o jeho početí snažíte.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Podle mé dávné teorie, prověřené praxí, chce-li chlap kluk, nechť si "před tím" zaběhá či se nějak podobně unaví. Vycházel jsem z poznatku, že po válce se rodí více kluků.Chtěl jsem dceru. A mám ji!Bohužel tento osobní vědecký pokus mám ověřený jen v tomto jediném případě, což, uznávám, je statisticky poněkud neprůkazné.Nicméně vhodné k dalšímu prověření u nebohatých emocionálně zaměřených chlapů.

Nahlásit

-
0
+

No, doufám, že se jí to nedostane pod ruku. Doma dva synové... :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Neda mi, co na to Vase pani manzelka? :)

Nahlásit

-
0
+