Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Ironie zlaté cihly

7. 9. 2009
8 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

ZLATO a zase ZLATO. Mohl by mi nekdo vysvetlit proc se porad dokola doporucuje zlato? Toto pochopim u vyrazne dlouhych horizontech (desitky let), ale ne pro lidi co chtej nejaky zisk. Jeste bych pochopil kdyby se zde v cr platilo USD a ne korunou. Kdyz clovek srovna cenu zalta a cenu dolaru tak mu tato investice tak supr neprijde. Toto jsem cetl uz nekdy zacatkem roku "kupujte zlato", jeste ze mam svoji hlavu a nepodlehl jsem masazi, kdyz zlato je stale v rozmezi cca 15%. Ano pravdepodobne poroste nekam ke 1200, ale s tim taky pojede dolar dolu....

Nahlásit
-
1
+

Diskuze

Děkuji, hned se cítím lépe...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Kapitálová přiměřenost se počítá z rizikově vážených aktiv. Ne každé aktivum tedy vstupuje 100%.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

A jak ty banky docilují kapitálové přiměřenosti?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ta čísla sedí...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Milovníkům zlata posílám následující odkaz: http://www.akcie.cz/odborne-clanky/56789-financni-krize-a-zlato Doufám jen, že ta ohromující čísla, uváděná autoram ve druhém odstavci, nejsou pravdivá.

Nahlásit

-
0
+

Fyzické zlato mám jako ochranu kapitálu. Na výdělek mám akcie zlatých dolů.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

ZLATO a zase ZLATO. Mohl by mi nekdo vysvetlit proc se porad dokola doporucuje zlato? Toto pochopim u vyrazne dlouhych horizontech (desitky let), ale ne pro lidi co chtej nejaky zisk. Jeste bych pochopil kdyby se zde v cr platilo USD a ne korunou. Kdyz clovek srovna cenu zalta a cenu dolaru tak mu tato investice tak supr neprijde. Toto jsem cetl uz nekdy zacatkem roku "kupujte zlato", jeste ze mam svoji hlavu a nepodlehl jsem masazi, kdyz zlato je stale v rozmezi cca 15%. Ano pravdepodobne poroste nekam ke 1200, ale s tim taky pojede dolar dolu....

Nahlásit

-
1
+

Pro zasmání všech ekonomů je fakt, že zlato od loňského podzimu výkonností překonává SP500 o cca 40%, tolik k zdravým fundamentům mohutné akciové rally... Co se týká produktů nejmenované banky, tam už asi neví jakým způsobem věrné vkladovkáře ještě oškubat, uvádět úrok za období 2 roky je jen vrcholek ledovce...

Nahlásit

-
0
+