Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Rizika na akciových trzích

31. 8. 2009
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Pěkný přehled. Analýza rizik je podle mě nyní důležitější než hledání vhodných příležitostí podle výnosů. Z analýzy rizik totiž vyplynou i vhodné investiční příležitosti..Podívejte se třeba na rizika nedostatečných dodávek na trhu vzácných zemin. Ta byla impulsem pro naspání následujícího článkuhttp://www.pro-investory .cz/komodity/vzacne_zeminy/..K dybychhledal příležitosti, těžko bych toto objevil. Ale při sledování rizik mě to upoutalo.

Nahlásit

-
0
+

Dobrá práce pane Adamoviči.Díky.Opět jste mi ukázal,jak svědomitě přistupujete k práci na Finmagu.

Nahlásit

-
0
+

Co autor mysli spojenim "investovat aktivne"? Ve FINEZ take rozlisujeme sluzby mezi aktivni a pasivni spravou, ale z praxe vim, ze si tyto pojmy kazdy vyklada trochu jinak..Dale si neodpustim trochu kritiky clanku. Co je vlastne jeho cilem, jake je poselstvi clanku?Mame tu soupis nekolika "rizik", nebo spise faktoru, ktere mohou mit vliv na hodnotu akcie (takovych faktoru je daleko vice). A z toho najednou zazniva zaver... "pohrbete pasivni investovani a investujte aktivne"..Mozna jsem natvrdly, ale asi mi zcela unika pointa clanku. Muze mi ji nekdo pretlumocit jinymi slovy?.Jan TraxlerFINEZ Investment Management

Nahlásit

-
0
+