Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Moje první „keška“

22. 5. 2009
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Já jsem sice zatím bez manželky i potomstva, jako "biker" jsem ale řešil stejnou otázku. Kolo nebo kešky - nakonec jsem to skloubil dohromady. Lovím kešky na kole...Btw, o koupi geocoinu taky uvažuju. Bylo by skvělé někdy za 15 let vyrazit třeba do Jižní Ameriky a podívat se, jak moc se za tu dobu ošoupal...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

No, v případě GPS může být "nejkratší cesta" poněkud zrádná:)Viz např. news.bbc.co.uk/1/hi/england/no rth_yorkshire/4879026.stm

Nahlásit

-
0
+

Mohu jen potvrdit slova autora...Geocaching je u nás v rodině živé téma.Bohužel musím přiznat že objevení této hry mně postavilo před zásadní dilema - jet sám na horské kolo, nebo s rodinkou zdolávat zajímavé kouty přírody a lovit kešky??Osmi letá dcera je přímo blázen do "kešování" a jakmile jí předám nokii N95 se zapnutým navigačním softwarem - jde nejkratší cestou (za šipkou) přímo na věc. Další level je potom sledování "trackbles" ;tj. předmětů (geomincí a geobrouků) které mají reg.číslo a poslání a putují z keše do keše a na internetu se dá sledovat jakou vzdálenost již urazily a v kolika světadílech již byly.Sám uvažuji o nákupu "geocoinu" abych ho mohl vyslat do světa....

Nahlásit

-
0
+