Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: EuroMýtné

26. 11. 2009
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Ano, souhlasím, je to dobrý počin. Ovšem....Ze světa mezi občany se vrátil Euroobčan Mr.Zdroje tu jsou. Bůh je mi svědkem, že má poznámka není vedena závistí.Proč ale Euroobčan s platem cca 0.5 mil Kč měsíčně se vrací zaopatřen doživotní penzí na úrovni 100 tis. Kč měsíčně ?Mohl by mi někdo VĚROHODNĚ vysvětlit, proč se bývalý Euroobčan nemůže živit jako běžný občan, když Euroobčanem přestane být ? Pokud zde Euroobčan nabyl nějaké zkušenosti, které někde může ekonomicky uplatnit, já nemám nic proti tomu ať to udělá. Ze zneužití know how vůči demokraticky a nekorupčně fungující EU nemám obavu. A je-li to know how cenné ekvivalentu 100 tis. Kč/měsíc, nechť je mu trhem poskytnuto. Nebo že by tomu tak nebylo, sociálněspravedlivý pane Špidlo ?Navíc mlčet o tom, co jste se naučil ve funkci komisaře, to by byl hřích nevyužít.

Nahlásit

-
0
+

Do Švýcarska přes Česko? My ale se Švýcarskem nesousedíme! Z Chorvatska je to navíc nejblíže přes Itálii.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

mýtné jako další forma daně je správné řešení, bohužel je u nás aplikováno tak, aby znevýhodnilo naše podnikatele. Optimální by bylo zrušit silniční daň a výrazně zvýšit mýtné, tím by došlo k tomu, že by se zrovnoprávnili naši podnikatelé s těmi kteří přepravují zboží po našich cestách. Postavte se na rakouskou dálnici a podívejte se kolik kamionů z balkánu a východní evropy tam jezdí - takřka žádné. Chorvatský kamion jede do Švýcarska přes česko. Proč asi?

Nahlásit

-
0
+