Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Velký bratr tě sleduje

5. 5. 2008
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Dobrý den,myslím si, že nemáte tak docela pravdu. Na některém serveru jsem již článek na toto téma viděl. Pokud jsou Vaše slova míněna jako výzva pro Finmag, tak se něco děje. Před časem jsem kvůli podobnému článku požádal společnost o vyjádření k mým otázkám. Nereagují. Bude to tedy asi muset vyjít bez jejich stanoviska. Jeden z důvodů, proč se o této společnosti až zas tolik nepíše, je možná poměrně prozaický. Novináři (iti, co píší na serverech) mají stejně jako část čtenářů rádi "krev". Pokud o někom nelze vyloženě natvrdo napsat, že je podvodník a patřičně to zironizovat, a to v této fázi bohužel v případě této firmy, ale také třeba Business Angels Investment, nelze, moc se do podobných článků nehrnou.Kdybyste to přitom napsal, asi by Vás žalovali. A obávám se, že v současné době, kdy nejsou žádní poškození, kteří je žalují (alespoň se o nich příliš neví), úspěšně.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Docela mě mrzí, že se o společnostech jako Edbusy nedá pořádně nic dočíst na seriozních internetových serverech. Většinu informací má člověk z diskuzí a tam kvalita informací za moc nestojí.

Nahlásit

-
0
+